RodziceUczniowie

29 Finał WOŚP

31 stycznia w naszym kraju odbył się już dwudziesty dziewiąty raz Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W tym roku był to finał z głową: 29. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy dedykowany jest dziecięcej laryngologii, otolaryngologii i diagnostyce głowy.

Jak co roku społeczność szkolna Publicznej Szkoły Podstawowej w Szerzawach wspierała ten szczytny cel. W zbiórkę pieniędzy zaangażowali się uczniowie, rodzice i nauczyciele. W szkole opiekę nad akcją sprawowały panie: Agnieszka Nieckula, Marta Ryś i Edyta Śmigielska. Pieniążki do puszek zbierali nasi szkolni wolontariusze: Klaudia Przygoda, Wiktoria Roźniatowska i Julia Szwugier. W sumie udało się zebrać kwotę 2793,80 zł.

Tegoroczny finał odbywał się w niełatwych warunkach, z zachowaniem środków ostrożności ze względu na pandemię koronawirusa. Tym bardziej na uwagę zasługuje postawa dzieci i dorosłych, którzy w tak trudnych czasach znaleźli chęć i sposobność do włączenia się w akcję.

Cieszymy się, że mamy w naszej szkole i okolicy tyle osób chętnych do pomagania innym. Dziękujemy więc wszystkim darczyńcom za okazane serce i życzliwość!

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button