Bez kategorii

DZIĘKUJĘ WSZYSTKIM ZA WSZYSTKO…

Nauczyciele,

Pracownicy Szkoły,

Rodzice,

Uczniowie                                                   

Szanowni Państwo Nauczyciele, Pracownicy Szkoły, Rodzice,

Drodzy Uczniowie

Dnia 31 sierpnia 2020 r. dobiegł końca mój czas pracy zawodowej na stanowisku dyrektora szkoły. Od dnia 1 września 2020 r. przestałam pełnić funkcję dyrektora szkoły, ale to nie oznacza, że przestałam myśleć o szkole. Szczególnie w tym dniu jestem całym sercem z Wami wszystkimi – Uczniami, Nauczycielami i Rodzicami. Cieszę się, że mimo trudnej sytuacji wracacie do szkoły, która zaczyna tętnić życiem i uczniowskim gwarem. Przez ostanie miesiące, bez uczniów i nauczycieli, w szkole było pusto i bardzo smutno.

Człowiek jest cząstką jakiejś wspólnoty i we wspólnocie jest jego siła. Przynależałam do wspólnoty tej szkoły przez 21 lat -jako nauczyciel i jednocześnie jako dyrektor tej szkoły. Cały czas traktowałam pracę,  nie jako sprawowanie urzędu dyrektora, ale  jako służbę tej szkole, jej uczniom, rodzicom, nauczycielom i wszystkim pozostałym pracownikom.

Funkcja dyrektora szkoły nie była epizodem w moim życiu, ale mogę z całą odpowiedzialnością powiedzieć, że była całym moim życiem. Zasypiałam i budziłam się z myślą o szkole.

Zawsze starałam się najlepiej wypełniać przypisane mi zadania. W moim przekonaniu pozostawiam wspaniałą szkołę, rozbudowaną, nowoczesną, dobrze wyposażoną, o wysokich standardach we wszystkich obszarach jej funkcjonowania, w tym  wypracowanym wysokim poziomie nauczania.

Dziś ogarniam myślami i sercem wszystkich, z którymi zetknęło mnie życie w czasie pracy najpierw w Zespole Szkół, a potem w Publicznej Szkole Podstawowej im. Lucyny i Mieczysława Ambrożów w Szerzawach.

Dziękuję wszystkim za wszystko, co się stało naszym wspólnym udziałem.

Wszystkim Państwu dziękuję i życzę, by praca na różnych stanowiskach dawała Państwu satysfakcję i radość.

Mojej następczyni – Pani Izabeli Kalisz, która od 1 września  2020 r. obejmuje funkcję dyrektora szkoły życzę, by realizując swoje plany i zamierzenia, spełniała się na stanowisku dyrektora tej szkoły.

Nauczycielom życzę szkolnych i osobistych sukcesów. Niech każdego dnia towarzyszy Państwu niesłabnąca pasja przekazywania wiedzy i kształtowania postaw młodych ludzi.

Słowa podziękowania kieruję również do Rodziców, którzy wspierali działania szkoły, służyli  radą i pomocą. Życzę Państwu dumy ze swoich dzieci, spełniania nadziei w nich pokładanych oraz konstruktywnej współpracy z nauczycielami..

Naszej całej szkole – nieustannego rozwoju, wysokiego poziomu wiedzy i międzyludzkiej serdeczności.

Drodzy Uczniowie, podejmujcie obowiązki szkolne z energią i zapałem, bądźcie otwarci na innych, otaczajcie się serdecznymi przyjaciółmi, osiągajcie sukcesy.

Wszystkim Państwu i Uczniom dziękuję za wieloletnią współpracę. Zostaniecie Państwo i Wy Uczniowie w mojej serdecznej pamięci.

P.S.

Szczególne pozdrowienia przesyłam Uczniom klasy ósmej z życzeniami powodzenia na egzaminie ósmoklasisty oraz szczęśliwego i pomyślnego zakończenia tego etapu edukacyjnego.

 

Z pozdrowieniami

Aurelia Piwko

 

 

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zobacz także

Close
Back to top button
Close