RodziceUczniowie

Konkurs klasy 0a z okazji Dnia Mamy .

Jednym z najpiękniejszych miesięcy w roku jest miesiąc maj, zaś jednym z najbardziej uroczystych  w nim dni jest Dzień Matki.

Z tej okazji uczniowie klasy 0,,a” Publicznej Szkoły Podstawowej w Szerzawach wzięli udział w konkursie plastycznym pt. ,, Portret Mojej Mamy” zorganizowanym przez p. Angelikę Więcław. Uczniowie chętnie podjęli wyzwanie, tworząc piękne portrety swoich mam, wykorzystując przy tym ciekawe pomysły, różnego rodzaju materiały oraz pomoce. Rozstrzygnięcie konkursu przez komisję nie było łatwym zadaniem, ponieważ prace wszystkich dzieci były równie piękne i ciekawe. W wyniku głosowania wyłoniono zwycięzców, pierwsze miejsce jednogłośnie zajął Jakub Gwardyś, drugie miejsce zajęła Amelia Sławek, trzecie miejsce na podium zajął Igor Nowak.  W konkursie wyróżnione zostały także prace Aleksandry Pożogi, Adama Wojteczka ,Julii Dudzic,  Oliwi Góźdź oraz Kacpra Przygody. Prace uczniów oceniane były pod względem wykorzystania oryginalnych materiałów oraz pomysłów, a także samodzielności i estetyki wykonania pracy. Uczniowie oprócz udziału w konkursie nie zapomnieli również o upominkach z okazji święta swoich mam i przygotowali piękne i oryginalne ozdoby z masy solnej.

Organizator konkursu bardzo dziękuje wszystkim uczniom oraz ich rodzicom za zaangażowanie  w wykonanie i przesłanie wszystkich prac.

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button