Bez kategorii

MAMA I TATA TO NAJPIĘKNIEJSZE SŁOWA ŚWIATA

Mama i tata to wielkie słowa, które są synonimem miłości, dobra, ciepła rodzinnego
i szczęścia. Mama i tata to pierwsze słowa każdego dziecka. Dla małego dziecka rodzice
to najważniejsze osoby w jego życiu, należy więc dbać, troszczyć się i pielęgnować więź między dzieckiem a rodzicem. Dlatego też co roku w naszym przedszkolu nauczycielki pomagają dzieciom wyrazić ich miłość do rodziców organizując Dzień Rodziny. Z tej właśnie okazji 10 czerwca najmłodsze przedszkolaki ze swoimi paniami: M. Ryś i K. Latałą   przygotowały montaż słowno –  muzyczno – taneczny dla Rodziców. Sala przedszkolna stała się sceną, na której dzieci w pięknych strojach zaprezentowały bogaty program artystyczny. Swój występ rozpoczęły przywitaniem gości. Następnie były wiersze, piosenki, tańce oraz życzenia dla kochanych rodziców. Zwieńczeniem uroczystości był wspólny taniec dzieci
z Rodzicami do piosenki „Dziękuję mamo, dziękuję tato”. Podczas wręczania własnoręcznie wykonanych upominków całusom i uściskom nie było końca. Po prezentacji słowno-muzycznej wszyscy zasiedli do słodkiego poczęstunku. Atmosfera tej uroczystości była podniosła i niezwykle rodzinna.

Pani Wicedyrektor Grażyna Śmigielska złożyła wszystkim Rodzicom życzenia: zdrowia, uśmiechu i pociechy z tak wspaniałych dzieci.

Opracowanie: M. Ryś

Fotogaleria: K. Latała

 

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button