RodziceUczniowie

Nauka zdalna w oddziałach przedszkolnych

Dyrektor Publicznej Szkoły Podstawowej w Szerzawach informuje, że  z uwagi na wysoki wzrost zachorowalności w kraju, od 29 marca 2021r. do  11 kwietnia 2021r. naukę w trybie zdalnym będą realizowały dzieci z oddziałów przedszkolnych.  Wyjątkiem będzie sprawowanie opieki nad dziećmi pracowników medycznych i służb porządkowych (m.in. żołnierzy, funkcjonariuszy policji i straży pożarnej).

Ważne! Rodzice będą mogli skorzystać z dodatkowego zasiłku opiekuńczego.

Uczniowie wszystkich klas szkół podstawowych dalej uczą się zdalnie.

Szkoła nadal będzie organizować uczniom klas ósmych konsultacje  w małych grupach z przedmiotów egzaminacyjnych, tj. z języka polskiego, języka angielskiego  i matematyki organizowanych na terenie szkoły.

Ponadto w tym okresie, dla dzieci z klas I-III, dzieci przedszkolnych  których rodzice pracują w podmiotach leczniczych lub wykonują zadania publiczne w związku ze zwalczaniem COVID-19, szkoła organizuje opiekę świetlicową oraz zajęcia zdalne na terenie szkoły. Warunkiem jest wniosek rodziców.

W placówce obowiązuje ścisły reżim sanitarny oraz konieczność respektowania Procedur bezpieczeństwa obowiązujących w Publicznej Szkoły Podstawowej im. Lucyny i Mieczysława Ambrożów w Szerzawach

W razie pytań i wątpliwości proszę o kontakt z dyrektorem szkoły pod nr telefonu 41 2722722 od poniedziałku do piątku w godz. 8.00-15.00 lub poprzez dziennik elektroniczny Librus.

Izabela Kalisz- dyrektor szkoły

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button