Bez kategorii

Ognisko integracyjne z okazji Dnia Dziecka

1 czerwca 2021r. uczniowie klasy V oraz VI A i VI B PSP w Szerzawach wzięli udział w ognisku integracyjnym, które odbyło się w Gospodarstwie Agroturystycznym „Pytlówka” w Tarczku. W drodze na ognisko uczniowie obejrzeli młyn gospodarczy w Tarczku znajdujący się nad rzeką Psarką. Uczestnicy wycieczki zwiedzili młyn w towarzystwie właścicieli – państwa Kwiecińskich, którzy opowiedzieli o funkcjonowaniu oraz historii obiektu. Następnie wszyscy udali się do gospodarstwa agroturystycznego państwa Sokalskich, którzy udostępnili miejsce na ognisko oraz zabawy na świeżym powietrzu. Uczniowie doskonale się bawili, spędzając czas na pieczeniu kiełbasek, wspólnych rozmowach i zabawie.

Opiekę nad uczniami sprawowali nauczyciele: p. D. Kasprowicz, p. S. Bicz, p. M. Rabajczyk oraz p. E. Maj.

Serdeczne podziękowania kierujemy do Państwa Jadwigi i Pawła Kwiecińskich oraz Państwa Anny i Michała Sokalskich, którzy gościli uczniów wraz z opiekunami na terenie swoich gospodarstw.

W imieniu Pani Dyrektor Izabeli Kalisz oraz wszystkich uczniów i pracowników PSP w Szerzawach dziękujemy również właścicielom piekarni „Jedynka” w Suchedniowie: Państwu Andrzejowi i Ewie Fornalik oraz Panu Hubertowi Lasota, którzy przekazali uczniom pączki jako słodki poczęstunek i upominek z okazji Dnia Dziecka.

Opracowanie: M. Rabajczyk

Fotogaleria: D. Kasprowicz

 

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button