Bez kategorii

Paczuszka dla Maluszka

„Paczuszka dla maluszka” to bożonarodzeniowa akcja, do której od 2013 r., zawsze w świątecznej atmosferze, zaprasza Fundacja Małych Stópek. Jej adresatami są podobnie jak w ubiegłych latach zaprzyjaźnione instytucje takie jak: domy dziecka, domy małego dziecka, domy samotnej matki oraz hospicja. Ponadto owoce zbiórki trafiają również do mam w trudnej sytuacji życiowej, oczekujących narodzin dzieciątka oraz podopiecznych w/w organizacji, których maluchy już pojawiły się na świecie. Symbolem naszej akcji od samego początku jest specjalna „paczuszkowa” bombka.

Jest ona organizowana po raz pierwszy w naszej szkole i liczymy na wsparcie ze strony rodziców. Jej adresatami są znajdujące się w trudnej sytuacji życiowej maluszki oraz mamy, oczekujące narodzin swojego dziecka. Największym prezentem dla nich będą spokojne święta, podczas których nie zabraknie im tego, co najbardziej niezbędne przy opiece nad niemowlakiem.
Prosimy więc o przynoszenie artykułów higienicznych: pieluszek jednorazowych, chusteczek nawilżanych, kosmetyków do pielęgnacji niemowląt, ale również artykułów dla mam.

Zbiórka odbywać się będzie w naszej szkole od 28.11. do 20.12. 2021r. Zbieramy dl Domu Samotnej Matki w miejscowości Wierna Rzeka. http://bratalbert.kielce.pl/schronisko-dla-kobiet/

Przyniesione artykuły prosimy przekazać na świetlicę szkolną do osób zaangażowanych w tę akcję siostry Wioletty Konopko (koordynator), Doroty Matysek i Edyty Maj. Organizatorki zbiórki przekażą dzieciom, którymi opiekuje się Fundacja.

Szczegóły na plakacie i stronie fundacji https://paczuszkadlamaluszka.pl/.

Zapraszamy do wzięcia udziału w akcji Fundacji Małych Stópek  „Paczuszka dla Maluszka”.

Bardzo serdecznie dziękujemy za wsparcie w akcji i Wasze ogroooomne serca.

Opracowanie: Edyta Maj

 

 

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button