Bez kategorii

Jest Taki Dzień

Święta Bożego Narodzenia to czas radości, przebaczenia, rodzinnych spotkań i refleksji nad Bożą miłością. To w te dni, kiedy iskrzą się lampki choinkowe odkrywamy sens życia.
Ze świętami związane są tradycje, a jedną z nich jest wspólne kolędowanie. Pomimo trudnego czasu, w jakim musimy funkcjonować nasze przedszkolaki również w świątecznej atmosferze 18 grudnia  zasiadły przy  wigilijnym stole.
W udekorowanej świątecznie sali znalazła się choinka, przystrojona świątecznymi ozdobami.  Dzieci przełamały się opłatkiem życząc sobie nawzajem zdrowych, spokojnych Świąt Bożego Narodzenia. Następnie zjadły wigilijny obiad, a na deser świąteczne pierniczki i ciasto przygotowane przez rodziców.  Potem przedszkolaki wspólnie śpiewały kolędy i pastorałki. Pamiętały również o swoich kochanych rodzicach, dla których wcześniej przygotowały świąteczne upominki, które zabrały do domu. Ten dzień był z pewnością inny niż ubiegłoroczne spotkania opłatkowe jednak również przebiegał w wyjątkowej, świątecznej atmosferze, która napełniła nasze serca optymizmem
na lesze jutro.

Dziękujemy rodzicom za okazaną pomoc.

„Niechaj radość ta świąteczna trafi w każdy kąt
A my Wam życzymy: WESOŁYCH ŚWIĄT!!!”

Opracowanie: M. Ryś

Fotogaleria: Panie pracujące w przedszkolu

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button