Bez kategorii

Podziękowania dla Pani Dyrektor

Rodzice oraz uczniowie Publicznej Szkoły Podstawowej  im. Lucyny i Mieczysława Ambrożów w Szerzawach  pragną serdecznie podziękować odchodzącej ze stanowiska Pani Dyrektor mgr Aurelii Piwko. W dniu 26 czerwca 2020 roku przedstawiciele Rady Rodziców w imieniu rodziców i dzieci wręczyli symboliczne kwiaty wraz ze podziękowaniem.

 

Szanowna Pani Dyrektor!

Składamy Pani serdeczne podziękowania za wieloletnią pracę na rzecz dobra szkoły oraz naszych dzieci. Dziękujemy za cierpliwość i wyrozumiałość. Chcemy podziękować również za uśmiech, za dobre słowo, za wiedzę, za okazywaną życzliwość i wsparcie. Przez wiele lat pokazywała nam Pani, z jaką odpowiedzialnością należy kierować placówką, zawsze mając na uwadze dobro przede wszystkim uczniów. Dziękujemy za troskę o sprawy naszej szkoły, chociaż czasami pewnie nie było łatwo, za każdy dzień spędzony w jej murach, za pomoc, za poczucie bezpieczeństwa. Doceniamy Pani trud włożony w zapewnienie naszym dzieciom jak najlepszych warunków do rozwoju.

Życzymy również wszelkiej pomyślności w pracy oraz życiu osobistym, spełnienia założonych celów oraz marzeń. Życzymy Pani ciągłego uśmiechu i samych słonecznych dni!

Z całego serca dziękujemy!

 

Z wyrazami szacunku i wdzięczności rodzice i uczniowie
Publicznej Szkoły Podstawowej  im. Lucyny i Mieczysława Ambrożów w Szerzawach

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button