RodziceUczniowie

Zakończenie roku szkolnego 2019-2020

Szanowni Rodzice, Drodzy Uczniowie!

W ostatnich miesiącach wszyscy musieliśmy zmierzyć się z największym od dziesięcioleci globalnym kryzysem. Panująca na świecie pandemia COVID-19, dosłownie  z dnia na dzień, zmieniła całą naszą edukację. Nic nie było tak jak zazwyczaj, za to wszyscy uczyliśmy się nowych form i metod pracy oraz współdziałania. Napotykaliśmy trudności, nie uniknęliśmy błędów, dlatego tym bardziej cieszymy się, że z powodzeniem udało nam się realizować kształcenie na odległość i możemy śmiało ogłosić  nasz wspólny sukces dydaktyczny.

Dotarliśmy do końca roku szkolnego. Pracowaliśmy wytrwale, zarówno Wy Rodzice, jak i my nauczyciele, ale przede wszystkim Wy, nasi wspaniali Uczniowie i Wychowankowie. Zaangażowaniem, determinacją i konsekwencją pokonaliśmy przeciwności i możemy z dumą mówić, że ten rok szkolny kończy się dla nas pełnią satysfakcji z osiągniętych wyników.

W związku z obecnie panującą sytuacją epidemiologiczną, zakończenie roku szkolnego 2019/2020 odbędzie się według ściśle określonego harmonogramu i z zachowaniem wszelkich środków bezpieczeństwa reżimu sanitarnego.

Świadectwa będą wydawane przez wychowawców klas na sali gimnastycznej i w ustalonych godzinach. Świadectwo może odebrać zarówno uczeń jak i jego rodzic. W oddziałach przedszkolnych i klasach młodszych dziecku może towarzyszyć tylko jeden rodzic lub opiekun. Proszę również o zachowanie bezpiecznej odległości  i przestrzeganie wyznaczonych ram czasowych.

Mając jednak na uwadze względy bezpieczeństwa i unikanie większych skupisk ludzkich istnieje również  możliwość odbioru świadectwa w późniejszym terminie, w dniu rozpoczęcia nowego roku szkolnego.

Harmonogram odbioru świadectw:

Harmonogram zakończenia roku szkolnego 2019-20

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to top button
Close