Bez kategorii

Z serc naszych płyną dziś życzenia.

„ Miarą kultury społeczeństwa jest szacunek okazywany stanowi nauczycielskiemu”- myśl tę wypowiedziała Eliza Orzeszkowa , a ponieważ jest jak najbardziej aktualna, zasługuje dziś na przypomnienie.

Ten wyjątkowy dzień jest okazją do uhonorowania tych wszystkich, którzy swoje życie poświęcili działalności na rzecz dzieci i młodzieży. Z tej okazji Pan Wójt Marek Wojtas, Pani Róża Koszarska-Duda oraz Pani Dyrektor Publicznej Szkoły Podstawowej w Szerzawach podziękowali wszystkim  za zaangażowanie, codzienny trud zmagania się z rzeczywistością, z problemami uczniów i wychowanków, za poszukiwania nowych dróg i nowych sposobów doskonalenia procesu edukacji i wychowania, a w końcu za wspieranie rodziców w wychowaniu ich dzieci.  Szczególnie podziękowania skierowane były do dyrektorów i nauczycieli , że w tym trudnym okresie poradzili sobie z organizacją pracy szkoły, wprowadzając w placówce wszystkie obostrzenia i zalecenia MZ, GIS i MEiN. Wykazali się szczególną dbałością o zdrowie ucznia.

Podczas Dnia Edukacji Narodowej dyrektorom, nauczycielom oraz innym pracownikom oświaty, zasłużonym w działalności na rzecz rozwoju oświaty, za wzorowe, wyjątkowo sumienne wykonywanie obowiązków wynikających z pracy zawodowej i za szczególne zasługi dla rozwoju oświaty i wychowania, zostały wręczone Nagrody Wójta oraz Nagrody Dyrektora.

Opracowanie i fotogaleria: Edyta Maj

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button